Tijd
21:30 - 04:30
Locatie
Grote Zaal, Kleine Zaal, Middenplein
Tickets
vanaf 15
Type
Feest
21:30 - 04:30
Grote Zaal, Kleine Zaal, Middenplein
vanaf 15
Feest
๐ Op 25 april is het weer zover: DS Kingsnight! Maak je klaar voor een nacht die je niet wilt missen! ๐งก Met een knallende line-up en twee areaโs is er voor iedereen wat wils. Net zoals je van ons gewend bent, staat sfeer en gezelligheid centraal. Ben jij erbij? ๐ฅ
Dit feest is 18+.
๐๐ผ๐ฐ๐ธ๐ฒ๐ฟ๐
Lockers kunnen via de volgende link worden aangeschaft: https://online.keynius.app/home/65eb17d8-cbf7-4c51-9d5e-fd36b1bcd74d
Ook tijdens het evenement zelf kan op locatie ook nog een locker worden aangeschaft door middel van het scannen van een QR code. Deze QR code is te vinden op de lockers.
๐๐ฒ๐๐ฎ๐น๐ถ๐ป๐ด
Bij DS party- en eventcenter wordt gewerkt met de DS Walletcard. Zet geld per contant of pin op je walletcard. De DS walletcard kost โฌ1,00 per stuk en kan worden hergebruikt of worden opgeladen. De walletcard is bij elk evenement in DS Party- en Eventcenter geldig en is te koop bij de kassa bij entree. Aan de bar is het mogelijk om te pinnen of te betalen met de DS Walletcard.
๐ฅ๐ผ๐ธ๐ฒ๐ป
De rokersruimte bevindt zich buiten onder de mooie en ruime stretchtent.
๐๐๐๐ข
Uiteraard is er altijd EHBO aanwezig. Bij DS party- en eventcenter is een duidelijke EHBO post en deze is te vinden bij de entree.
๐ฆ๐ฎ๐ป๐ถ๐๐ฎ๐ถ๐ฟ
Het toiletgebruik bij DS party- en eventcenter is gratis. De toiletten bevinden zich centraal in het eventcenter en zijn goed bereikbaar. Er zijn genoeg toiletten voor zowel mannen als vrouwen.
๐ฃ๐ฎ๐ฟ๐ธ๐ฒ๐ฒ๐ฟ๐๐ถ๐ฐ๐ธ๐ฒ๐๐
DS party- en eventcenter heeft een eigen parkeerplaats voor het pand met ruim 200 parkeerplaatsen. Dit is op nog geen minuut loopafstand en de parkeerplaats wordt gedurende het hele evenement beveiligd. Parkeren is met Kingsnight '25 gratis.
๐๐ฒ๐ฟ๐ฒ๐ถ๐ธ๐ฏ๐ฎ๐ฎ๐ฟ๐ต๐ฒ๐ถ๐ฑ ๐บ๐ฒ๐ ๐ฑ๐ฒ ๐ฎ๐๐๐ผ
DS Party- en eventcenter is zeer goed ter bereiken via de A2, A15 en A27. Wanneer je de snelweg afkomt, rijd je via de N320 binnen 5 minuten naar het eventcenter. Verder zijn wij bereikbaar via de veerpont tussen Culemborg en Schalkwijk รฉn de veerpont tussen Wijk bij Duurstede en Beusichem. Beide veerponten varen tot 22.30 uur.
๐๐ฒ๐ฟ๐ฒ๐ถ๐ธ๐ฏ๐ฎ๐ฎ๐ฟ๐ต๐ฒ๐ถ๐ฑ ๐บ๐ฒ๐ ๐ฑ๐ฒ ๐๐ฟ๐ฒ๐ถ๐ป
DS Party- en eventcenter ligt op een steenworp afstand van het treinstation in Culemborg. Het station ligt aan het traject Utrecht Centraal โ โs-Hertogenbosch. De treinen passeren hier vier keer in een uur. Een treinrit vanaf Utrecht Centraal naar Station Culemborg duurt 15 รก 20 minuten en vanaf โs-Hertogenbosch zoโn 25 รก 30 minuten, wat maakt dat Culemborg met de trein goed bereikbaar is vanuit de grotere steden. Op zaterdag vertrekt de laatste trein naar โs-Hertogenbosch om 00:56 uur en naar Utrecht Centraal om 00:20 uur. Wanneer je aan de achterkant Station Culemborg verlaat, is het hooguit 5 รก 10 minuten lopen naar DS party- en eventcenter.